інше

Пошук по Сайту

Картинка користувача vikanastichyk.

Пропоную послуги няні у Рівному

Контактна Особа: 

Ольга Арсентівна

Телефони: 

068-022-58-72
Пропоную послуги Няні. Досвід роботи понад 15 років, з дітками різного віку( від 1 до 7 років). Легко знаходжу контакт з дітьми, порядна, охайна. Відповідальне і лагідне відношення до дітей. Пропоную: Догляд за дітьми, самостійний і активний догляд (наприклад, відводити дітей у школу раннього розвитку/гуртки , грати з дітьми, малювання, ліплення, читати книжки, гуляти, одягати, вмивати, годувати, і т. д.).

послуги: 

Картинка користувача lario.

Для надійного і безпечного Позики 24/24

Контактна Особа: 

lario

Телефони: 

068373883
Привіт, Я ставлю вам кредит від 1000 євро до 1500000 євро в дуже простих умовах для людей, які можуть погасити. Я також робити інвестиції і позики між особливості всіх видів. Я пропоную короткі, середні і довгострокові кредити у співпраці з моїм адвокатом і доступним терміном погашення. Ми не знаємо ваше використання і наші переклади забезпечені банком для забезпечення безпеки операції. Для всіх ваших запитів пропозицій від ставок і виплат градацій, і я буду ваша допомога.

для дому та відпочинку: 

нерухомість: 

подарую: 

послуги: 

працевлаштування: 

техніка та електроніка: 

Картинка користувача Диспетчер Роман.

Вантажні перевезення по Рівному Україні та Європі.

Контактна Особа: 

Роман

Телефони: 

0678613349
0668031388
Ми пропонуємо транспортні послуги- автомобільні перевезення вантажів таких як: -товари -техніка -матеріали -металоконструкції -дерево -обладнання та інше різної тоннажності від 0.1 т до 22 т різними видами автотранспорту.Підбираємо машини відповідно до ваших потреб по Україні і за кордоном.

послуги: 

Підписатися на RSS - інше